جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

مدیریت ذهن

  لطفا شب و روز برای برگشت همسر خود دعا نکنید در این مورد خاص همانطور که در قرآن در سوره طلاق هم آورده شده توکل کنید همین شما را بس. از خداوند بخواهید هر آنگونه می تواند زندگی شما را اصلاح کند هر چه بیشتر برای برگشت وی دعا می کنید احساس نیاز بیشتری می کنید، در کنار آن از راههای صحیح پیوند و آشتی با کمک مشاورین و روانشناسان برتر استفاده کنید و با توکل به خدا نتیجه کار را خواست الهی ببینید. 

  ومن یتوکل علی الله فهو حسبه (به خداوند توکل کن همین برای شما کافیست)سوره طلاق

  .................................................................

  شاید به ناراحتی های که وی برای شما ایجاد کرده هر روز و هر شب می اندیشید اما می دانید شاید آنطور که فکر می کنید نباشد شاید شما همه چیز را نمی دانید، شاید اتفاقات افتاده دلیل خاصی دارد که شما نمی دانید و حال نفرین می کنید و قضاوت می کنید.

  آیا می دانید بسیاری از همسران به دلیل ناراحتی های دوران کودکی مبدل به انسان هایی شده اند آزار دهنده و بدون اینکه خود آگاهانه بدانند به آزار دیگران و تحقیر آنها به روشهای مختلف خیانت، دادخواست طلاق، پیمان شکنی و بهانه گیری بیجا و غیره می پردازند! 

  بدانیم هر کس ستم می کند به خودش کرده است و بازگشت اعمالش به سمت خود اوست.

  امام علي (ع): هر كس شمشير ستم از غلاف بيرون كشد، خود با آن كشته شود.

  .............................................................................

  در هر صورت اگر اتفاقات افتاده به هر دلیل که باشد به جای نفرین آنها را ببخشید و بیش از این به اشتباهات همسر  قبلی خود نیاندیشید سعی کنید بخشش را یاد بگیرید  پس ببخشید بخشش را یاد بگیرید حتی اگر آنها از شما درخواست بخشش نکرده باشند. بخشش را از آنهایی یاد بگیرید که از خون عزیزشان می گذرند و مجرم را از اعدام شدن می رهانند و انتقام را رها می کنند وضعیت آنها که بهتر از شما  نیست. پس بگویید سبحان الله که فقط خداوند از هر گناه پاک و منزه است و هم اکنون پیش از آنکه آتش خشم خود شما را بسوزاند آن را از خود دور سازید. 

  وَلْیَعْفُوا وَلْیَصْفَحُوا أَلَا تُحِبُّونَ أَن یَغْفِرَ اللَّهُ لَکُمْ.(عفو کنید و گذشت نمایید مگر دوست ندارید خدا بر شما ببخشاید)سوره نور

  آن کسانی که به شما بدی کرده اند را ببخشید و در عوض از خدا نیز بخواهید از گناهان شما بگذرد و شما را ببخشاید

  بخشش ديگران لزوما به معناي اعتماد دوباره نيست

  ...................................................................................

  و بدانیم همه چیز به خواست خداوند است اگر تلاش می کنید توکل کنید و خود را به او بسپارید تا در نتیجه کار هر چه باشد، دست خدا و خواست او را ببینید.


  ما شاء الله لا حول و لا قوة الا بالله آنکه خدا بخواهد، همان خواهد شد، هیچ نیرویى نیست ، مگر با یارى خداوند.  این مطلب تا کنون 18 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 29 خرداد 1391
  منبع
  برچسب ها : بخشش ,خداوند ,توکل ,شاید ,ببخشید ,خواست ,اتفاقات افتاده ,توکل کنید ,برای برگشت ,
  مدیریت ذهن

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 9 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر